Idi na sadržaj

Slika

Pozdrav ljudi!

upoznavanje pozdrav predstavljanje uvod

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 predragmilos

predragmilos

Novi korisnik

• Korisnik
  • Pip
  • 2 Diskusije
  • LokacijaNovi Sad

Objavljeno 16 oktobar 2017 - 11:03

Dobrodošao na sajt FKV. Kad već živiš u Novom Sadu mogao bi i da nam se priključiš kao član kluba. Utorkom u 20h su nam sastanci u Bulevaru oslobođenja 22 (vidi u delu kontakt na sajtu fkv i mapu koja je tamo)

Hvala na dobrodošlici i pozivu. Što se tiče članstva, razmišljam o tome, ali na žalost zbog obaveza koje sam natovario sebi, trenutno nisam u mogućnosti da prisustvujem sastancima. Svestan sam da mi vaša iskustva mogu dosta pomoći, a i druženje ne bi škodilo,  tako da ću gledati da se organizujem skorije i postanem član kluba.

• 0

#2 PhotoBoss

PhotoBoss

Fotografski stručnjak

• Administrator
  • 1428 Diskusije
  • LokacijaNovi Sad

Objavljeno 15 oktobar 2017 - 09:18

Dobrodošao na sajt FKV. Kad već živiš u Novom Sadu mogao bi i da nam se priključiš kao član kluba. Utorkom u 20h su nam sastanci u Bulevaru oslobođenja 22 (vidi u delu kontakt na sajtu fkv i mapu koja je tamo)

• 0

#3 predragmilos

predragmilos

Novi korisnik

• Korisnik
  • Pip
  • 2 Diskusije
  • LokacijaNovi Sad

Objavljeno 05 oktobar 2017 - 11:46

Poštovanje i pozdrav svima!

Zovem se Predrag,dolazim iz Bačkog Gradišta ali živim u Novom Sadu već duže vreme.

Amaterski se bavim fotografijom nekoliko godina, onako, za svoju dušu :)
Želja mi je da uz vaše iskustvo i sugestije unapredim svoje fotografske sposobnosti kako bih jednoga dana fotografija postala moja primarna okupacija.
Trenutna mašina mi je Nikon D3300 sa kit objektivom 18-55mm. U planu je prime 35mm..  

Uskoro ću postaviti par svojih radova kako biste me bolje upoznali i usmerili na pravu stazu. ;)

Hvala unapred.

• 0

Članova koji čitaju ovu temu: 1

korisnika: 0 ,gostiju: 1 ,anonimnih korisnika: 0